خوشحالم که استفاده از محصولات کاربردی این فروشگاه، پیشرفت شما را سرعت می بخشد.

دانستنیهای علمی اعجاب انگیز در مورد تغذیه و جدول کالری مواد غذایی در ایران، اطلاعاتی که هر شخصی باید بداند

دانستنیهای علمی اعجاب انگیز در مورد تغذیه و جدول کالری مواد غذایی در ایران، اطلاعاتی که هر شخصی باید بداند

با توجه به تنوع غذایی و روشهای زندگی متفاوت در ایران، لزوم حفظ سلامتی و داشتن تغذیه مناسب و عادتهای غذایی صحیح، برای زندگی امروزی امری واجب است . از آنجا که در مورد کاهش وزن و تغذیه و رژیم غذایی بحث و  صحبت در ایران و اینترنت زیاد است ، و متاسفانه نکات غلط هم زیاد دارد، لذا با گرداوری جدول تغذیه بی نظیر با بیش از 300 نوع ماده غذایی ایرانی و همچنین رژیمهای موقت غذایی سالم و علمی، به همراه عادتهای صحیح غذایی که قابل اجرا در ایران باشد، سعی کرده ایم تا کمکی برای شما عزیزان باشیم که به فکر تندرستی خود و خانواده خود می باشید. 

42 صفحه پی دی اف

 

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 11,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران مبتلا به سرطان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
kahesh-vazn-be-sorat-karbordi_2150534_7737.zip1.8 MB

جزوه ای کاربردی ، ویژه کسانی که میخواهند با اجرای نکات گفته شده در این مطلب، به زیبایی بدنی و تندرستی جسم و روان خود بی افزایند.

جزوه ای کاربردی ، ویژه کسانی که میخواهند با اجرای نکات گفته شده در این مطلب، به زیبایی بدنی و تندرستی جسم و روان خود بی افزایند.  مطالب این جزوه از کتاب " شاد بودن با ورزش " گرداوری گردیده است . و کاملا کاربردی و قابل اجرا برای همه افراد خانواده در همه سنین و در هر مکانی است.  این کتاب علمی و منبع درسی دانشجویان علمی کاربردی در درس تربیت بدنی می باشد.  مطالبی مورد بحث در این کتاب شامل ( لزوم داشتن زندگی فعال، آمادگی برای انجام فعالیت ورزشی، آگاهی از وضعیت بدنی و انتخاب فعالیت مورد نظر شما، بهداشت ورزشی و ای ...

توضیحات بیشتر - دانلود 12,500 تومان 11,500 تومان 5% تخفیف